Rekrutacja

Rekrutacja rozpoczyna się w listopadzie 2013 roku, I grupa rozpocznie zajęcia już w grudniu 2013r.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest:

  1. Zapoznanie się z Regulaminem oraz wypełnienie Kompletu dokumentów zgłoszeniowych
  2. Potwierdzenie spełniania kryteriów formalnych Uczestnika Poddziałania 8.1.1. PO KL wymienionych (patrz uczestnicy projektu) poprzez złożenie następujących dokumentów:

    Dokumenty podpisane przez pracodawcę: oraz poświadczona za zgodność z oryginałem kserokopia dokumentu rejestrowego Przedsiębiorcy (KRS lub wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej – EDG, w przypadku spółki cywilnej należy dołączyć również Umowę spółki z KRS/wpis do EDG poszczególnych wspólników).

    Dokumenty podpisane przez pracownika:

  1. Analizy otrzymanych dokumentów dokona Komisja Rekrutacyjna złożoną z członków zespołu projektowego.
    Rekrutacja ma charakter otwarty, ciągły i jest prowadzona do momentu pozytywnego zakwalifikowania 180 osób do uczestnictwa w szkoleniach.
  2. Zgłoszenia do projektu można dostarczać osobiście do Biurze projektu w Płocku Aleja Stanisława Jachowicza 8, 09-402 Płock, telefonicznie, faxem lub za pomocą poczty tradycyjnej. Warunkiem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym jest dostarczenie oryginałów wymienionych dokumentów do Biura Projektu mieszczącego się pod w/w adresem.
  3. Pracodawcy zgłaszający pracowników na szkolenia dostarczą komplet niezbędnych dokumentów aplikacyjnych w/w .:formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o delegowaniu pracownika na szkolenie, formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis,oświadczenie o otrzymanej pomocy de minimis z kserokopiami zaświadczeń o otrzymanej pomocy, oświadczenie określające sektor gospodarki, dokumenty określające sytuacje finansową pracodawcy za ostatnie zamknięte 3 lata.
  4. Pracownicy delegowani na szkolenia dostarczają komplet dokumentów aplikacyjnych: formularz zgłoszeniowy (weryfikujący m.in. płeć, poziom wykształcenia, wiek), oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych, zaświadczenie o zatrudnieniu, podpisany regulamin
  5. Ostatecznie w procesie rekrutacji zostanie wyłonionych 180U (36K) - min. 43 przedsiębiorstw wg.
    • kryterium dostępu: wartość udzielonej pomocy de minimis dla przedsiębiorstwa nie może przekroczyć pułapu 200 tys.euro w okresie 3 kolejnych lat kalendarzowych, przedsiębiorstwo nie może znajdować się w trudnej sytuacji ekonomicznej, przedsiębiorstwo do tej pory nie korzystające z dofinansowania w ramach Poddziałania .8.1.1 ( w ramach konkursów ogłaszanych w województwie mazowieckim w latach 2007-2011), miejsce zatrudnienia/zamieszkania/dzi ałalności-podregion .ciechanowsko-płocki, branże (sekcja G,F,C), sektora -MMŚP, zatrudnienie-u o pracę
    • pozytywny wynik badań lekarskich (dotyczy kandydatów na szkolenie Spawanie MIG/MAG oraz Operator koparko-ładowarki
    • kryterium preferowane: płeć – mężczyźni(15 pkt.), wykształcenie maksymalnie średnie (10pkt.), wiek 25-49 lat (5 pkt.), pracownicy z mikro przedsiębiorstw (10p), pracownicy z małych przedsiębiorstw (5pkt.)
  6. Podczas rekrutacji zostanie zbadany poziom wiedzy w zakresie szkolenia przez krótki test sprawdzający (w celu doboru programu i materiałów szkoleniowych).
  7. Rekrutacja prowadzona jest w ramach grup szkoleniowych do zebrania min. 15os. Po każdym etapie rekrutacji powstaje protokół rekrutacyjny i lista podstawowa z podziałem na płeć. Osoby z listy rezerwowej będą mogły wziąć udział w Projekcie tylko w przypadku zwolnienia się miejsc z listy podstawowej (decyduje kolejność).

 
 

Copyright (c) Consultor Sp. z o.o. All rights reserved
Strona internetowa współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki